Відомі фіналісти відбору стажерів до Школи політичної аналітики НаУКМА

Фінальний етап відбору на програму стажувань студентів у аналітичних центрах завершено! З-поміж  понад 40 заявок та 20 проведених інтерв’ю команда Школи політичної аналітики відібрала 2 фіналістів.

Цього року стажування у ШПА проходитимуть Наталя Жданова, студентка Магістерської програми Школи права УКУ, та Володимир Кримінський, аспірант Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Наталя під час стажування прагне займатись питаннями, пов’язаними із реінтеграцією Донбасу, а Володимир – підготувати аналітичний матеріал, що стосувався б політики пам’яті.

Команда Школи політичної аналітики НаУКМА щиро вітає Володимира та Наталю та бажає успіхів в аналітичній діяльності!

Програма стажувань студентства у аналітичних центрах є частиною «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні». Ініціатива — проект, який втілює Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.