Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами

Події, що розгортаються в Україні після початку повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року, вимагають не лише наших негайних дій і реакції, а й роздумів та аналізу. Українцям, а також людям у Європі, Північній Америці та в усьому світі було б корисно, щоб визнані інтелектуали, поважні громадські діячі та дослідники розглядали різні аспекти війни, що триває в Україні, і міркували над нею з точки зору своїх сфер.

Наша мета – зібрати відомих науковців та публічних інтелектуалів для роздумів про війну в Україні у форматі онлайн-лекцій, які проводяться раз на два тижні. Цільовою аудиторією лекцій бачимо як академічні спільноти двох університетів-організаторів, так і ширшу аудиторію в Україні та за кордоном.

Ініціатором проєкту є Національний університет “Києво-Могилянська академія” в особі Школи політичної аналітики та Асоціації випускників. Фінансову та організаційну підтримку проєкт отримав від Гіссенського університету ім. Юстуса Лібіха (Німеччина) та Центру східноєвропейських досліджень Гіссена (GiZo).

Всі лекції доступні за посиланням: Wartime Lectures 2022