Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Розвиток кампуса НаУКМА

Розвиток кампуса НаУКМА

Школа політичної аналітики НаУКМА проведе дослідження, щоб зʼясувати потреби могилянської спільноти щодо розвитку університетського кампусу.

Університетський кампус НаУКМА є місцем, де розташовані всі ключові будівлі університету. Основна мета нашого дослідження полягає в сприянні розробці плану розвитку кампусу, який би включав питання побудови нових будівель, оптимального використання існуючих приміщень, удосконалення зелених зон та можливостей розширення кампусу.

“Для нас всіх – хто працює у Школі політичної аналітики – Могилянка є складовою нашої ідентичності та важливою частиною нашого життя. Тому для нас важливо бути залученими до життя могилянської спільноти. Ми раді такій нагоді зробити внесок нашими дослідженнями до важливого для Академії проєкту”, – зазначила наукова директорка ШПА Анна Осипчук.

У ході дослідження наші аналітики активно співпрацюватимуть з представниками_ницями спільноти: студентами, викладачами та випускниками Могилянки. Ми плануємо провести глибинні інтерв’ю та фокус-групи з ними, щоб краще зрозуміти наявні проблеми та вивчити пропозиції.

“Це допоможе Могилянці розвиватися і визначитися з тим, якою вона хоче бути у майбутньому, як спільнота могилянців може створити для себе кращі умови взаємодії як всередині неї, так і з тими, хто хочуть долучитися до великої могилянської родини”, — зазначив керівник ШПА Максим Яковлєв.