Розвиток співпраці між університетами, громадянським суспільством та місцевими органами влади шляхом створення мережі університетських аналітичних центрів

01.07.2020 – 31.12.2020

За підтримки: Посольство США в Україні

Обсяг фінансування: USD 37 911

Метою проєкту було створення практичного курсу з розбудови аналітичних центрів при українських університетах.

Оскільки Школа політичної аналітики НаУКМА вже пройшла цей шлях, ставши однією з перших в Україні, дизайн курсу базується на нашому багаторічному досвіді та практиці.

Курс охоплює в собі огляд усіх найважливіших аспектів діяльності аналітичного центру, включаючи організаційні аспекти (налагодження роботи команди, написання проєктів, комунікація) та написання аналітики (типи аналітичних документів, рекомендована лексика та методи аналізу).

Завдяки цьому курсу студенти та працівники університету зможуть здобути необхідні знання для успішного створення та ефективної роботи аналітичного центру, що сприятиме розвитку закладу освіти і збільшить його вплив на наукову та громадську діяльність.

Пройти курс можна за посиланням.