Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Проти популізму крізь “тролінг”

Проти популізму крізь “тролінг”

Спільний проект UA:Радіо Промінь та Школи політичної аналітики НаУКМА продовжує набирати обертів.

25 лютого на Радіо UA:Промінь стартував радіосеріал «ПоліТроль», ведучими якого стали Станіслав Шулімов – аналітик Школи політичної аналітики НаУКМА та Антон Суслов – помічник директора Школи політичної аналітики НаУКМА. Кожного дня, окрім вихідних, о 9:30 в ранковому ефірі програми “РанокПРО” представники ШПА аналізують біографії та програми усіх кандидатів на пост Президента України.

«Попри гумористичну форму самого проекту, робота на UA: Радіо Промінь дозволяє доносити до наших однолітків, молоді, таку важливу та потрібну інформацію про кандидатів на пост Президента України, – розповідає один із ведучих, могилянець Антон Суслов. – Адже ми розуміємо, що дуже мало людей, а особливо молодих, будуть читати біографії та програми понад сорока кандидатів. Проте завдяки цьому спільному проекту Променю та Школи політичної аналітики НаУКМА, слухачі можуть у легкій та доступній формі почути основну інформацію про кандидатів, що у свою чергу, я сподіваюсь, сприятиме формуванню свідомого вибору».

Також Антон Суслов зазначає, що участь у ранкових ефірах «ПолітРоля» – це особистий внесок Антона та Станіслава в досягнення довгострокової мети Школи політичної аналітики – протидії популізму. «Це, справді, корисний досвід, – ділиться враженнями Станіслав Шулімов. – Це, у принципі, корисна справа, бо практично ніхто програми кандидатів не читає взагалі. А ми в «ПоліТролі» намагаємось розібрати їх ще й із точки зору молодіжної політики, що пропонує кожний кандидат. Думаю, кожен знайде декілька хвилин, щоби послухати і зробити висновки».

Послухати всі серії «ПолітРоля» можна за посиланням.

В публікації використано матеріали з сайту НаУКМА.