Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Дослідження інформаційного поля тимчасово окупованих територій та молодіжної активності у підконтрольних Україні районах Донбасу

Дослідження інформаційного поля тимчасово окупованих територій та молодіжної активності у підконтрольних Україні районах Донбасу

Тривалість: 01.02.2019 – 01.03.2021

За підтримки: Посольство Швеції в Україні через Міжнародний фонд “Відродження”

Обсяг фінансування: USD 14 700

Метою проєкту є аналіз діяльності молодіжних громадських організацій Донеччини та Луганщини, зокрема з фокусом на змінах, які відбулися внаслідок місцевих виборів 2020 року та пандемії COVID-19. 

Окремим блоком у проєкті було дослідження трансформації медійної сфери на тимчасово окупованих територіях. Для цього команда ШПА проводила глибинні інтерв’ю з місцевими журналістами, які працювали на нині окупованій частині територій України в місцевих, всеукраїнських та міжнародних виданнях до 2014 року та/або в умовах російського вторгнення. 

Результатом проєкту стали 2 аналітичні звіти: в першому ми дослідили специфіку роботи ЗМІ регіону та російський вплив на них до 2014 року, а в другому — динаміку розвитку громадянського суспільства Донбасу та погляди молодіжних громадських активістів на реінтеграцію окупованих територій. 

На основі цих даних команда ШПА розробила рекомендації для поліпшення молодіжної та інформаційної політики в регіоні.