Команда ШПА взяла участь у щорічній конференції Асоціації дослідження національностей (ASN) в Колумбійському університеті

За підтримки Університету Торонто і спільного дослідницького проекту Анна Осипчук, Максим Яковлєв та Антон Суслов взяли участь у щорічній міжнародній конференції Асоціації досліджень національностей у рамках панелі «Людяність під час війни. Приклад України» у Колумбійському університеті.

Зокрема, наукова директорка ШПА Анна Осипчук взяла участь у панелі в ролі дискусантки. Аналітик ШПА Антон Суслов представив доповідь «Заручники чи ті, хто чекали Росії («ждуни»): ставлення до мешканців тимчасово окупованих територій України», в якій презентував ключові знахідки опитувань та фокус-груп, проведених ШПА НаУКМА протягом 2023-2024 років.

Директор ШПА Максим Яковлєв виступив з доповіддю «У пошуках українства: Соціальні та політичні трансформації ідентичності в умовах війни». У ній було показано, як в Україні відбувалось збільшення частки тих, хто схвально ставиться до членства в НАТО саме внаслідок агресивних дій Росії та російської пропаганди.

Слідкуйте за нашим фейсбуком, щоб дізнаватися більше 📲