Онлайн-курс “Аналітичний центр при університеті: інструкція з експлуатації”

Ви навчаєтесь або працюєте в університеті? Хочете впливати на місцеву політику, але не знаєте як? Університетський аналітичний центр – той майданчик, який поєднає ваші академічні інтереси і експертизу з «реальною» політикою місцевої або центральної влади. Робота таких центрів при університетах вже тривалий час є поширеною в країнах Європи та США, проте досі не набула поширення в Україні. Аналітичний центр – це чудовий шанс і застосувати свої знання, і через аналітику вплинути на ухвалення того чи іншого рішення. Що необхідно, щоб запустити аналітичний центр у своєму університеті? Цей курс дає можливість осягнути дві фундаментальні складові створення і роботи такого центру: як писати аналітику та як розбудовувати організацію.

Цей курс є унікальним з двох причин. По-перше, він включає огляд усіх найбільш важливих питань діяльності аналітичного центру: як організаційних (налагодження роботи команди, написання проєктів, комунікація), так і з написання аналітики (які види аналітичних документів бувають, яку лексику краще використовувати, що і як аналізувати). По-друге, дизайн курсу ґрунтувався на безпосередньому досвіді Школи політичної аналітики, яка пройшла цей шлях однією з перших в Україні. Тож усі запропоновані лекції – «курс молодого бійця», після якого лишається тільки реалізувати все власноруч.

Кожна лекція триватиме 15-20 хвилин і для зручності буде поділена на невеличкі блоки. У ній лекторка чи лектор дадуть детальну відповідь на одне з основоположних питань діяльності аналітичного центру чи то з аналітичної складової, чи то з організаційної.

Курс розроблено за фінансової підтримки Посольства США в Україні. Посольство не несе відповідальності за зміст курсу.

Пройти курс