5 команд програми розвитку аналітцентрів презентували перші дослідження

5 новостворених аналітичних команд з університетів з Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Одеської чи Харківської областей презентували дослідження перед представниками місцевої влади. Аналітичні матеріали стосувались політики реінтеграції, виборчого процесу та питань освіти.

Презентації відбулись у грудні 2020-січні 2021 року:

"Information&Investigation" (команда Луганського національного університету імені Тараса Шевченка) з аналітикою "Залучення молоді Луганської області до участі у політичному житті".

"Маріупольська аналітична група" (команда Маріупольського державного університету) з аналітичним матеріалом "Освітня міграція випускників середніх навчальних закладів Маріуполя".

"New Development" (команда Харківського національного університету будівництва і архітектури) з дослідженням "Аналіз вимог роботодавців до майбутніх фахівців економічного спрямування: знання та навичка майбутнього/soft skills vs hard skills".

"Східноукраїнський центр політичної аналітики" (команда Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля) з аналітикою "Удосконалення освітніх центрів «Донбас-Україна» в контексті реалізації політики реінтеграції".

"POLITICUS" (команда Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського) з аналітичним матеріалом "Місцева політика після перезавантаження влади внаслідок муніципальних виборів 2020".

«Якщо чесно, до початку всього мені здавалося, що написання аналітики є легшим завданням. Проте виявилося, що щоб бути аналітиком, треба приділяти більше уваги, ніж час, що залишається після роботи та навчання», - коментує свій досвід одна з учасниць програми.

Загалом за час проєкту у програмі взяли участь 56 неймовірних учасників з різноманітних наукових сфер, 12 команд з 8 українських університетів, організовано 18 змістовних лекцій та тренінгів від 12 професіоналів. Дякуємо всім учасникам за те, що зробили ці 4 місяці незабутніми. Велика шана та подяка усім викладачам, які вклали свій час та досвід у підготовку навчальних лекцій.

Метою програми є розвиток співпраці між університетами, громадянським суспільством, місцевою владою через створення мережі університетських аналітичних центрів. Програма впроваджувалась за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Comments are closed.