Школа політичної аналітики розпочинає проєкт за підтримки UCBI

Школа політичної аналітики НаУКМА розпочинає реалізацію проєкту «Дослідження та аналіз політики щодо сценаріїв і стратегій реінтеграції» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У результаті проєкту очікується, що ключові органи, відповідальні за ухвалення рішень, такі як Міністерство реінтеграції TOT, були обізнані про потенційні сценарії реінтеграції та могли забезпечити ефективну політику щодо цих територій, а громадянське суспільство отримало більше можливостей для обстоювання кроків щодо реінтеграції.

Проєкт передбачає аналіз можливих сценаріїв реінтеграції та визначення ставлення громадян до тієї чи іншої альтернативи політик.

Для цього передбачається проведення консультацій з дослідницькими групами та зацікавленими сторонами й інтерв'ю з експертами, зокрема з представниками Міністерства реінтеграції, органів місцевої влади, неурядових організацій тощо. Заплановані в межах проєкту і проведення фокус-груп за участі ВПО, виїзні поїздки до Краматорська, Сєверодонецька, Маріуполя і Херсона (та прилеглих громад), а також одне загальнонаціональне опитування.

Команда ШПА НаУКМА щиро дякує USAID за підтримку та довіру і з ентузіазмом розпочинає реалізацію планів!

Comments are closed.