Pact підтримав спільний проект  ШПА і Виборчої Ради UA

Pact підтримав спільний проект ШПА і Виборчої Ради UA

Донорська організація Pact підтримала спільний проект Школи політичної аналітики та коаліції лідерів думок Виборчої Ради UA.

1 листопада Школа політичної аналітики підписала грантову угоду з донорською організацією Pact. Договором передбачається фінансування піврічного проекту, який буде втілюватись спільними зусиллями Школи політичної аналітики та Виборчої Ради UA.
Виборча Рада UA є громадським об’єднанням, до складу якого входять відомі представники різних галузей – науки, освіти, експертного середовища, ЗМІ, культури, бізнесу.

Метою проекту є забезпечення населення якісною та оціненою експертами інформацією, яка дозволить зробити усвідомлений вибір на президентських виборах 2019 року.
Школа політичної аналітики забезпечуватиме аналітичну та організаційну підтримку проекту.