18 червня, середа, з 10.30 до 12.30 в приміщенні Києво-Могилянської Академії за адресою: вул. Волоська 8/5, корпус 5, аудиторія 208 ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ відбудеться презентація результатів щорічного аналітичного звіту Дому Свободи і дискусія на тему „Чому ‘Фрідом Гауз’ підвищив рейтинг демократії для України?”
Довідки за тел. 230-82-39 (Школа політичної аналітики)

У презентації беруть участь автори української частини дослідження, керівники Школи політичної аналітики при Національному університеті „Києво-Могилянська Академія” Олексій Гарань і Ростислав Павленко, та Світлана Франчук, директор програми „Партнерство за реформи в Україні” київського представництва „Фрідом Гауз”.
Будуть представлені порівняльні рейтинги посткомуністичних країн за напрямками: виборчий процес, незалежна преса, громадянське суспільство, державне управління, судова система, корупція.